Zabezpečení oken a dveří

Zabezpečení oken a dveří
 

Příprava pro zabezpečovací systémy

Příprava pro zabezpečovací systémy
Příprava pro zabezpečovací systémy

Příprava pro zabezpečovací systémy

Okna, dveře a posuvné stěny je vhodné dovybavit integorvanými magnetickými kontakty, které po propojení na elektronický zabezpečovací systém EZS, případně na inteligentní dům. Dokáží ohlídat polohu a stav okna nebo dveří. S magnetickými kontakty v oknech se Vám nestane, aby jste odešli z domu a zapomněli otevřené okno. Magnetické kontakty jsou skrytě integrovány v profilu okna či dveří.

skrýt

Elektronické ovladání a čtečky

Elektronické ovladání a čtečky
Elektronické ovladání dveří a čtečky

Nabízíme široký sortiment elektronických ovládacích prvků oken a dveří

 • Čtečky otisků prstů
 • Čtečky karet a čipů
 • Bluetooth zámky
 • Dálková ovládání
 • Kódovací panely
 • Elektronické pohony a otvírače pro okna a dveře
 • Požární pohony pro okna a dveře
skrýt

Digitální kamery a kukátka

Digitální kamery a kukátka
Digitální kamery a kukátka

Chcete mít jistotu, kdo stojí před dveřmi ještě před tím, než je otevřete? Digitální kukátko je ideální pro starší nebo invalidní osoby a zejména pro děti, které mají problém s výškou obyčejného dveřního kukátka. Zatímco na obyčejné kukátko musíte přitisknout oko, chcete-li vidět prostor za dveřmi, digitální kukátko zřetelně zobrazí návštěvníka u dveří na displeji zevnitř. Otvor kukátka na vnější straně dveří zůstane po celou dobu temný a neprozradí, že návštěvníka někdo kukátkem pozoruje. Rovněž zamezí, aby někdo nahlížel dveřním kukátkem do vašeho domova. Zvenčí není poznat, že nemáte "obyčejné" kukátko.

skrýt

Bezpečnostní třídy kování

Bezpečnostní třídy kování
Celoobvodová bezpečnostní kování pro dveře a okna

Celoobvodová bezpečnostní kování pro dveře a okna

Od základní bezpečnosti až po třídu WK 2 poskytujeme řešení pro všechny požadavky.
Program sklopně odsuvných kování „se spřaženou klikou“ existuje ve více stupních. Zvláštní bezpečnostní součásti činí na všech stranách křídla uzávěr odolným proti vloupání.
Prvky se sklopně odsuvným kováním lze připojit na poplašné zařízení.

 • Základní bezpečnost
  Rohové přechody s uzávěrovými čepy tvaru hřibové hlavy jsou prvkem pro bezpečnost ve zvláště ohrožené spodní partii dveří a oken. Rohové přechody s uzávěrovými čepy tvaru hřibové hlavy se zaklesnou do bezpečnostních uzávěrových protikusů a tím účinně zvýší odolnost proti vloupání.
 • Zvýšená základní bezpečnost
  Užitím dalších bezpečnostních součástí kování a příslušných uzávěrových protikusů se dál zvýší odolnost proti vloupání. Sklopně odsuvná kování pro zvýšenou bezpečnost jsou na nůžkách a rohových přechodech osazena uzávěrovými čepy tvaru hřibové hlavy.
 • Zkoušená bezpečnost podle ENV 1627 – WK 2
  Odolná ocelová bezpečnostní kování pro zvýšenou ochranu. Sklopně odsuvná kování zkoušená podle ENV 1627 – třída WK 2, jsou na nůžkách, mezikusech a rohových přechodech osazena uzávěrovými čepy tvaru hřibové hlavy.
skrýt

Bezpečnostní a speciální zasklení

Bezpečnostní a speciální zasklení
Bezpečnostní skla lepená

Bezpečnostní skla lepená

Hledáte-li vhodné řešení pro zabezpečení majetku i ochranu osob, vyberete si zcela jistě z široké nabídky špičkových bezpečnostních skel.

Vpusťte do svých prostor světlo a současně zvyšte vaši osobní bezpečnost i míru zabezpečení vašeho majetku. Vrstvená skla chrání před úrazy, ale také náhodnými či úmyslnými útoky a škodami. Díky mezivrstvě zůstává po narušení tabule vrstveného skla vcelku a chrání tak před rizikem vážných poranění či úrazů. Vylepšené bezpečnostní sklo navíc pomáhá chránit před vloupáním a vandalismem prodloužením či dokonce úplným znemožněním proniknutí sklem v případě násilného rozbití nebo poškození.

Bezpečnostní skla protihluková

Bezpečnostní skla protihluková

Protihluková skla mohou pomoci udržet nežádoucí hluk venku a vy si tak můžete užívat každodenní život v klidu a pokoji.

Hluk představuje vážný problém, bez ohledu na to, zda je způsoben dopravou, železnicí, letadly nebo výrobními závody. V našem každodenním životě jsme hlukem obklopeni. Protihluková skla byla navržena tak, aby fungovala jako zvukotěsná stěna chránící vaše prostory před nežádoucím hlukem. Protihluková skla odfiltrují nadměrný hluk a s ním spojené nežádoucí vlivy. Lze je navíc kombinovat s mnoha dalšími multifunkčními produkty, jako jsou termoizolační skla, skla pro regulaci slunečního záření, nízkoúdržbová či dekorační skla.

Bezpečnostní skla protipžární

Bezpečnostní skla protipžární

Široké spektrum UV-stabilních protipožárních bezpečnostních skel vám nabízí různé typy ochrany podle vašich potřeb. Vhodné pro vertikální i horizontální konstrukce, protipožární sklo lze používat v interiérech, jako jsou vnitřní dveře a příčky a ve vnějších aplikacích, jako jsou okna a fasády. Protipožární bezpečnostní sklo poskytuje odolnost EI30-EI120.

Ohýbaná skla

Ohýbaná skla

Ohýbané sklo se vyrábí postupným zahříváním plochého skla do okamžiku, kdy se dosáhne bodu změknutí a ponechá se, aby získalo působením gravitace vydutý nebo vypouklý tvar do formy umístěné horizontálně v ohýbací peci. Takto ohnuté sklo lze použít do Vaší stavby jako vysoce designový prvek při realizavích půdorysně zakružených prosklených stěn. Ohýbané sklo je vhodné zvláště ve vrstveném bezpečnostním skle, pro sítotisk a pískování.

Skla tepelně tvrzená

Skla tepelně tvrzená

Bezpečnostní skla jsou tepelně zpevněná, aby byla zvýšena jejich odolnost vůči tepelným a mechanickým šokům. Sklo je zahřáto na teplotu vyšší než 600°C a pak je rychle ochlazeno. V případě rozbití je toto sklo charakteristické tím, že se rozpadne na malé neostré kousky. Tepelně tvrzená skla si uchovávají světelné a energetické vlastnosti základních výrobků. Po vytvrzení už nemohou být znovu rozřezána ani tvarována. Nicméně mohou být spojena v izolačních dvojsklech nebo trojsklech.Mohou se na ně nanášet povlaky a mohou být sestavována do vrstvených bezpečnostních skel.

skrýt
SenkOkna.cz » Zabezpečení oken a dveří

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok