Vnitřní vertikální žaluzie

Vnitřní vertikální žaluzie

Vnitřní vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových a kancelářských prostorů a zároveň nahrazují tradiční bytové prvky, jako závěsy a záclony.

Lze je umístnit na rám okna anebo před okenní otvor. Chrání své majitele před pohledy z venčí a zabraňují vstupu slunečních paprsků. Jednotlivé typy vnitřních žaluzií umožňují různé způsoby použití a ovládání. Žaluzii lze vyrobit i prozastínění šikmého prostoru.

Vertikální látkové žaluzie

Vertikální látkové žaluzie se skládají z volně visících látkových lamel, které se částečně překrývají. Jednotlivé látkové lamely jsou zasunuty do horního pojezdového profilu. Jejich šířka je volitelná, a to buď 127 mm, nebo 89 mm. Jejich výhodou je kombinace sluneční clony s elegantní dekorací interiéru. Vertikální žaluzie se používají k zastínění velkých ploch, vhodné jsou i pro přepažení velkých vnitřních prostor, jakými jsou haly, sály, kanceláře, prostory v nemocnicích, školách apod.

Vertikální PVC žaluzie

Vertikální PVC žaluzie se skládají z volně visících plastových lamel, které se částečně překrývají. Šířka jednotlivé lamely, která je zasunuta do horního pojezdového profilu je 89 mm. Jejich výhodou je kombinace sluneční clony s elegantní dekorací interiéru. Vertikální žaluzie s PVC lamelami jsou vhodné do prostředí se zvýšenou prašností či vlhkostí. Ideální pro zastínění velkých ploch nebo přepažení velkých vnitřních prostor.

SenkOkna.cz » Vnitřní žaluzie a rolety, látkové stěny » Vnitřní vertikální žaluzie

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok