Vnitřní látkové rolety - rolety Varieta Zebra (den a noc)

rolety Varieta Zebra (den a noc)

Efektivní stínění s moderním designem. Látkové roletky Varieta Zebra (den a noc / DAY & NIGHT) – jsou zcela novým typem roletek s podvojným vedením materiálu s horizontálními pásy, které umožňují plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků. Tato roleta vás skvěle ochrání před slunečními paprsky, zvědavými pohledy z ulice, a navíc bude perfektním designovým doplňkem vašeho interiéru.

Modely Varieta Zebra (den a noc) se vyznačují exkluzivním provedení s látkou typu ZEBRA. Tato exkluzivní látka je v roletce použita ve dvou vrstvách. Střídají se zde vodorovné pruhy s různou propustností světla (průsvitné a neprůsvitné pruhy). Tato látka tedy dává na výběr, zda do interiéru pustíme vice světla (vzájemným překrytím plných pruhů) nebo budeme chtít interior úplně zastínit.

Rolety dodáváme ve variantách:

  • Varieta ZEBRA
  • Varieta mini ZEBRA

Rozdíl mezi roletami Varieta mini ZEBRA a Varieta ZEBRA spočívá ve velikosti obou systemů – boxů a konzol. Samotný systém nabízí širokou škálu možností – konzoly, montážní profil, tři druhy kazet.

Ovádání:

  • Manuálně – pomocí řetízku
  • Mobilní – motorické řízené chytrým mobilním zařízením
  • Vypínačem – motorické řízené jednoduchým vypínačem
  • Ovladačem – motorické řízené dálkovým ovladačem

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok