Vnitřní kamenné parapety

Vnitřní kamenné parapety

Parapety z přírodního nebo umělého kamenne výrazně oživí váš interiér. Mramor, žula, onyx, technistone či silestone.

Vnitřní kamenné parapety zcela nenáročné na údržbu, odolné, dlouhověké a barevně stálé. Jejich jedinečnost a originalita uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Parapety dodáváme řešené na míru dle Vašeho přání, stačí si jen vybrat:

Vnitřní kamenné parapety - žula

Žula

Dotek přírody ve vašem obydlí. Navždy.

Žula je přírodní kámen proslulý svojí tvrdostí a odolností, jež mu propůjčují extrémně dlouhou dobou životnosti. Kromě vynikajících fyzických vlastností však příroda žule dopřála i v oblasti vzhledu a vytvořila tak esteticky vkusný materiál v nepřeberném množství různých barev a vzorů. Jedná se tak ve výsledku o univerzální a praktický materiál vhodný pro jakékoliv interiérové či exteriérové prvky z kamene.

Vnitřní kamenné parapety - mramor a travertin

Mramor a travertin

Pro milovníky nevšedního designu.

Mramor a Travertin jsou přírodní materiály, které vynikají svým vzhledem díky nezaměnitelné „žilnaté“ textuře a nápadným barevným vzorům. Výjimečně se však nacházejí i v téměř jednolitě bílých či černých variacích. Travertin má oproti mramoru navíc pórovitý, až jeskyňovitý povrch, který dodá vašim interiérům jedinečný vzhled s přírodním nádechem. Děrované povrchy můžeme navíc na Vaše přání vyplnit barevným či průhledným polyesterovým lepidlem, čímž unikátní textura vašeho kamene ještě více vynikne.

Vnitřní kamenné parapety - technistone

Technistone

Praktický, elegantní a dostupný.

Technistone je umělý kámen českého původu vyrobený z extrémně tvrdého konglomerátu křemene, žuly a polyesterového lepidla doplněného o barviva a kousky skla. Tato směs ingrediencí vytváří materiál, který si zachovává všechny lákavé vlastnosti přírodního kamene, navíc je však obohacuje o moderní design vytvořený člověkem a snadnější údržbu.

Vnitřní kamenné parapety - silestone

Silestone

Vzhled přesně podle vašich představ.

Silestone je umělý tvrzený kámen původem ze Španělska. Jedná se o konglomerát na bázi křemene, jenž materiálu zajišťuje výborné užitné vlastnosti. Doplnění o příměsi kameniny, skla, porcelánu a vitrifikovaného popele pak deskám Silestone propůjčuje nespočetné množství variací textury, barev a povrchových úprav, které nemá mezi umělými ani přírodními kameny obdoby.

Vnitřní kamenné parapety - dekton

Dekton

Nejžhavější výdobytek techniky.

Dekton je vysoce sofistikovanou směsicí přírodních materiálů, skla a porcelánu. Jeho výroba probíhá simulací geologických procesů, které v přírodě formují kámen vlivem vysokého tlaku a vysokých teplot tisíce let. Jsou však upraveny tak, aby konečný produkt odpovídal estetickým i praktickým potřebám moderních domácností. Výsledkem je nekompromisní materiál, který svými kvalitami překonává samotnou matku přírodu.

Vnitřní kamenné parapety - keramika

Keramika

Hřejivé kouzlo keramiky s odolností kamene. Bez rušivých spár.

Pryč jsou doby, kdy byl design podlah, koupelen či fasád z keramiky omezen častými spárami či nudným barvami a texturami. Všechny naše keramické výrobky produkujeme na míru z velkoformátových desek o rozměrech až 324×162 cm. Kromě klasického bílého, krémového či černého vzezření navíc můžete zvolit i neotřelé motivy simulující textury přírodního kamene či zoxidovaného kovu.

Vnitřní kamenné parapety - onyx

Onyx

Pastva pro oči.

Pryč jsou doby, kdy byl design podlah, koupelen či fasád z keramiky omezen častými spárami či nudným barvami a texturami. Všechny naše keramické výrobky produkujeme na míru z velkoformátových desek o rozměrech až 324×162 cm. Kromě klasického bílého, krémového či černého vzezření navíc můžete zvolit i neotřelé motivy simulující textury přírodního kamene či zoxidovaného kovu.

SenkOkna.cz » Vnitřní parapety » Vnitřní kamenné parapety

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok