Venkovní žaluzie - barvy a typy lamel

barvy a typy lamel

Venkovní žaluzie disponují dlouhou životností, která je zaručena použitím vysoce kvalitních materiálů. Lamely venkovních žaluzií jsou dodávány v barevných provedeních silver, dark silver, bronz a antracit.

Venkovní žaluzie Z93

Venkovní žaluzie typu Z díky speciálnímu tvaru do sebe přesně zapadají a v uzavřeném stavu vytváří plochu bez průsvitů. Venkovní žaluzie Z93 bez problémů odolávají i extrémním povětrnostním podmínkám. a nabízí širokou oblast uplatnění, jsou ideální pro použití v bytové výstavbě, kancelářských, nebo správních budovách.

Venkovní žaluzie S93

Venkovní žaluzie typu S díky speciálnímu tvaru do sebe přesně zapadají a v uzavřeném stavu vytváří plochu bez průsvitů. Venkovní žaluzie S93 bez problémů odolávají i extrémním povětrnostním podmínkám a jsou ideální pro použití v bytové výstavbě, kancelářských, nebo správních budovách.

Venkovní žaluzie C80

Venkovní žaluzie typu C – jednoduchý elegantní design, provedení s lakovaným povrchem. Venkovní žaluzie C80 lze vyrobit v různých rozměrech, proto jsou vhodné i pro stínění větších skleněných ploch. Díky této variabilitě, lze venkovní žaluzie použít jak v bytové výstavbě, tak i na administrativních a dalších budovách.

SenkOkna.cz » Venkovní žaluzie » barvy a typy lamel

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2021 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2021 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok