Venkovní parapety

Venkovní parapety

Venkovní hliníkové parapety tažené, ohýbané hliníkové parapety, parapety z pozinkováného plechu. Parapety z litého mramoru.

Nedílnou funkční součástí okna jsou vnější parapety. Zajišťují ochranu zdiva pod okny a slouží také jako dekorativní prvek jak fasád. Kvalitní instalace instalace venkovního parapetu zabraňuje tepelným únikúm a průniku plísně nebo vlhkosti, který vzniká netěsnostmi.

Hliník svými výjimečnými vlastnostmi rozhodně převyšuje všechny ostatní materiály. Tažené hliníkové venkovní parapety jsou výrazně odolnější jak mechanicky, tak proti stavební chemii a předčí např. pozinkované parapety. Také dodáváme i ohýbané hliníkové venkovní parapety. Venkovní hliníkové parapety jsou lehké a přesto pevné, s dlouhou životností, stálou barevností a minimálními nároky na údržbu. Díly povrchové upravě, která zaručí dlouholetou trvanlivost, odolnost a také stálobarevnost bez náročné údržby, si můžete vybrat parapety ze široké škály barev a provedení včetně příslušenství.

Pozinkované venkovní parapety jsou ekonomickou variantou venkovních parapetů, a proto se používají nejčastěji u staveb, kde je velký tlak na cenu. Tím se stávají dostupnými pro všechny, kteří hledaji kvalitní a cenově přijatelné parapety pro svá okna. Pozinkované venkovní parapety se charakterizují srovnatelnými estetickými hodnotami, trvanlivostí, jednoznačně se ale liší cenou. Výhodou je vyšší tuhost při srovnání s parapety z ohýbaného hliníku. Pozinkované venkovní parapety mají povrchovou úpravu, zajišťující dlouhou životnost materiálu.

Venkovní parapety z litého mramoru – Helopal Contact představují inovativní systém těsného napojení vnějšího parapetu s oknem a fasádou.

SenkOkna.cz » Venkovní parapety

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok