Venkovní parapety - pozinkovaný plech

Pozinkované venkovní parapety jsou ekonomickou variantou venkovních parapetů, a proto se používají nejčastěji u staveb, kde je velký tlak na cenu. Jedná se o FeZn plech z polyestrovým povlakem, což zaručuje dlouholetou trvanlivost, odolnost a také stálobarevnost bez nutnosti obtížné údržby.

Venkovní ohýbané parapety z pozinkovaného plechu jsou vyráběné v šířkách 90 – 400 m. Parapety se vyznačují vysokou mechanickou odolností proti působení klimatických vlivů a barevnou stálostí. Venkovní ohýbané parapety z pozinkovaného plechu se charakterizují srovnatelnými estetickými hodnotami, trvanlivostí, jednoznačně se ale liší cenou. Výhodou je vyšší tuhost při srovnání s parapety z ohýbaného hliníku.

Parapety upravujeme na míru podle požadavků zákazníka.

Pozinkované venkovní parapety

Pozinkované venkovní parapety

Parametry

  • Výroba: ohýbaný pozinkovaný plech
  • Ochrana povrchu: Povětrnostně odolná folie PVC
  • Tloušťka plechu: dle hloubky parapetu 1,5 mm – 2,6 mm
  • Délka tyče: 6000 mm
  • Šířka parapetu: od 90mm – 400mm

Design

Barevné tónování:

  • bílá
  • hnědá

Čištění

Venkovní pozinkované parapety podléhají jako všechny fasády, dle místních podmínek, různě silnému stupni znečištění. Proto by se měly jednotlivé prvky čas od času očistit. Stačí je omýt vlažnou vodou se syntetickým čistícím prostředkem, pomocí houby nebo hadříku. Nepoužívat ocelovou vlnu či smirkové prostředky.

SenkOkna.cz » Venkovní parapety » Venkovní parapety - pozinkovaný plech

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok