Veka Spectral - revoluční povrchová úprava plastových oken

Veka Spectral - revoluční povrchová úprava plastových oken
 

Tento zcela nově vyvinutý způsob povrchové úpravy propůjčí plastovým oknům doposud nevídanou estetickou dimenzi.

VEKA SPECTRAL přesvědčí svým:

  • Elegantním vzhledem v moderních barevných tónech s ultramatným efektem
  • Nezaměnitelným sametově hebkým pocitem na dotek
  • Výbornými technickými a mechanickými vlastnostmi výrobku
  • Vysokou odolností
  • Dlouhodobou stálostí barevného povrchu, který se snadno udržuje

V závislosti na vybraném systému se může nabídka barev lišit. Bližší info ohledně barev získáte u našeho obchodníka.

Veka Spectral
Jednoduše úchvatný: Objevte svět povrchové úpravy VEKA SPECTRAL

Jednoduše úchvatný: Objevte svět povrchové úpravy VEKA SPECTRAL

V moderních plastových oknech se skrývá spousta inovací a technického know-how. Nejen během výroby, ale i po celou dobu své životností musí vyhovovat přísným požadavkům. Přičemž u náročných zákazníků hraje v dnešní době důležitou roli také vzhled okna.

VEKA SPECTRAL se v takovém případě nabízí jako perfektní řešení! Nově vyvinutá technologie povrchové úpravy propůjčí oknům jedinečnou, doposud neobjevenou estetickou dimenzi.

Nová povrchová úprava nadchne svým mimořádně ušlechtilým vzhledem, jedinečnou sametovou hebkostí a celou řadou technických předností.

Užijte si barvy – s povrchovou úpravou VEKA SPECTRAL

Užijte si barvy – s povrchovou úpravou VEKA SPECTRAL

Svým zákazníkům chceme nabízet širokou nabídku provedení povrchových úprav s cílem najít řešení každého přání nebo požadavku. Nová inovativní technologie povrchové úpravy v osvědčené kvalitě od firmy VEKA otevírá nové možnosti při navrhování budov a fasád.

Povrchová úprava VEKA SPECTRAL představuje produkt, který kromě řady vynikajících technických vlastností zaujme také svým mimořádně estetickým vzhledem.

Povrchová úprava VEKA SPECTRAL přináší celou řadu výhod, které uspokojí zrak i hmat

Povrchová úprava VEKA SPECTRAL přináší celou řadu výhod, které uspokojí zrak i hmat

Doby, kdy musela být plastová okna jen bílá, jsou už dávno pryč. Trh si žádá barevné profily, a my teď naši nabídku známých a osvědčených možností povrchové úpravy rozšiřujeme o nové exkluzivní řešení: povrchovou úpravu VEKA SPECTRAL.

V moderní architektuře v současné době hrají důležitou roli různé odstíny šedé, přičemž okna jako designový prvek podtrhují výjímečnost vzhledu fasády domu. Tomuto trendu naprosto odpovídají i první tři barevné odstíny nové povrchové úpravy VEKA SPECTRAL, které patří na trhu k těm nejžádanějším: anthrazit ultramatt, fenstergrau ultramatt a umbra ultramatt.

Eleganci těchto barevných tónů podtrhuje především neobvykle ultramatné provedení povrchu. Vysoce kvalitní povrchová úprava VEKA SPECTRAL totiž umožňuje dosáhnout extrémně matného vzhledu s minimální antireflexním efektem, který Vám nedokáže nabídnout žádný jiný výrobce.

Barevná paleta produktů VEKA SPECTRAL se bude postupně rozšiřovat o nové odstíny barev. Připravují se také další varianty struktury povrchu s různými designovými nebo metalickými efekty. Díky inovativním technologiím použitým při výrobě povrchové úpravy VEKA SPECTRAL jsme schopni kdykoliv zareagovat na změny trendů v oblasti architektury.

Navoďte příjemnou atmosféru bydlení – s povrchovou úpravou VEKA SPECTRAL

Navoďte příjemnou atmosféru bydlení – s povrchovou úpravou VEKA SPECTRAL

Ultramatný povrch prvních barevných provedení povrchové úpravy VEKA SPECTRAL vás okouzlí svým nezaměnitelným vzhledem. Tak matný povrch plastového okna jste určitě ještě neviděli! Již na pohled vzbuzuje mimořádnou zvědavost a svádí k tomu, si povrch okna osahat a prozkoumat z jakého materiálu vyroben.

Povrchová úprava VEKA SPECTRTAL přesvědčí také svou sametovou hebkostí příjemnou na dotyk, že z ní budete nadšeni. A navíc: Tato výjimečná povrchová úprava je také velmi odolná proti znečištění. Na rámech oken neulpívají otisky prstů ani jiné nečistoty a mimo jiné je lze velmi snadno očistit vlhkým hadříkem.

Spojením dosud nevídaného vzhledu a jedinečného pocitu z doteku, vzniká výjimečný a velmi hodnotný design, jenž posouvá povrchovou úpravu okenních profilů do zcela nové dimenze.

Vezměte si vzorek do ruky a sami pocítíte rozdíl!

Profitujte s povrchovou úpravou VEKA SPECTRAL s novou úrovní technických vlastností

Profitujte s povrchovou úpravou VEKA SPECTRAL s novou úrovní technických vlastností

VEKA SPECTRAL představuje dokonalé spojení velmi elegantního vzhledu a vynikajících technických vlastností. Nanesením této povrchové úpravy na profil se profily stávají mimořádně odolnými proti povětrnostním vlivům a vykazují dlouhou životnost. Tato povrchová úprava zajišťuje nejen požadovanou barevnost, ale i dokonalou ochranu proti poškození.

Okna s povrchovou úpravou VEKA SPECTRAL vyhovují nejen nejnáročnějším estetickým kritériím, ale i požadavkům na maximální odolnost. Povrchová úprava VEKA SPECTRAL dobře odolává mechanickému zatížení. Speciálně tvrzená povrchová úprava vykazuje velmi vysokou odolnost proti poškrábání a otěru. Což ji činí nejen trvanlivou po dlouhá léta při zachování bezvadného vzhledu, ale také ji chrání před nechtěným poškozením.

Vsaďte na povrchovou úpravu VEKA SPECTRAL – na hodnoty, které přetrvávají

Vsaďte na povrchovou úpravu VEKA SPECTRAL – na hodnoty, které přetrvávají

Největším problémem, s nímž se barevné povrchové úpravy u plastových okenních profilů musí umět vypořádat, je absorpce slunečního zážení. Abychom dokázali stanovit nová měřítka i v této oblasti, kladli jsme při vývoji naší nové technologie povrchové úpravy VEKA SPECTRAL obzvlášť velký důraz to, aby tato povrchová úprava minimalizovala absorpci tepla.

Vývojáři byli spokojeni teprve poté, co obdrželi výsledky nejnáročnějších testů: povrchová úprava VEKA SPECTRAL vykazuje v důsledku použití vysoce kvalitních materiálů požadované nízké absorpce tepla, čímž splňuje všechny důležité technické požadavky kladené na barevné okenní profily. V rámci náročných simulací vlivů okolního prostředí jak v reálných podmínkách, ale i v laboratořích se prokázalo, že tato povrchová úprava je maximálně odolná vůči nejrůznějším vnějším vlivům a splňuje či dokonce překračuje požadavky RAL.

Nadchněte se výjimečností povrchové úpravy VEKA SPECTRAL a 10ti letou zárukou.

Nadchněte se výjimečností povrchové úpravy VEKA SPECTRAL a 10ti letou zárukou.

Naše profily třídy A dle normy EN 12608 vykazují prokazatelně vyšší stabilitu, torzní tuhost a pevnost v oblasti šroubových spojů. Kvalitní profily od firmy VEKA proto představují optimální produkt pro technologii konečné povrchové úpravy VEKA SPECTRAL – u které poskytujeme plnou 10letou záruku na odolnost proti povětrnostním vlivům.

Profily opatřené povrchovou úpravou VEKA SPECTRAL lze bez omezení recyklovat a později se tak stanou součástí již po více než dvacet let osvedčeného uzavřeného recyklačního cyklu společnosti VEKA Unwelttechnik.

SenkOkna.cz » Okna » Plastová okna Veka » Veka Spectral - revoluční povrchová úprava plastových oken

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok