Světlíky a světlovody

Světlíky a světlovody
 

Přiveďte denní světlo do každého koutu svého domova. Se světlíky a světlovody dokážete proměnit jakýkoli prostor. Výsledkem je světlejší a příjemnější bydlení.

Světlíky

Mnoho obytných prostorů v domech s plochou střechou – mimo jiné kuchyní, obývacích pokojů a pracoven – dostává velmi málo přirozeného světla. Se světlíkem můžete pomocí denního světla proměnit a vylepšit v podstatě jakýkoli prostor. Představte si, jaké divy dokáže světlík udělat s vaším domovem: dodá mu přirozené světlo, zvýší množství čerstvého vzduchu a poskytne vašemu interiéru svěží nádech. Dostupný v otvíravé a neotvíravé variantě. Obě varianty lze použít pro novou montáž i při výměně za stávající kopule.

Světlovody

Díky přirozenému dennímu světlu vaše vnitřní prostory ožijí tak, jak by se to s žádným svítidlem nepodařilo. Zažijte tedy měnící se světlo jednotlivých ročních období a denních dob všude. Světlovod můžete přidat kamkoli, kde je mezi stropem a střechou maximálně 6 metrů. Vstupní haly, kuchyně, koupelny, ložnice pracovny – jedinou překážkou je vaše představivost! Přirozené dynamické denní světlo oživí vaše vnitřní prostory tak, jak to nedokáže žádné svítidlo.

Další informace se dozvíte na webu www.velux.cz.

SenkOkna.cz » Střešní okna » Světlíky a světlovody

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok