Rolovací garážová vrata - barvy a typy lamel

Box, vodící lišty a dopadová lišta se standardně vyrábí v hnědé a bílé barvě. Lamely jsou standardně vyráběny ve 4 barvách, ale nemusíte se jimi omezovat. Za příplatek můžete vybírat z více než 2500 barev či několika imitací dřeva.

Lamely vyrábíme z extrudovaného hliníku v šířce 5 metrů a krycí výšce 77 mm.

Lamela se zateplením

Lamela se zateplením

Lamela má skvělé izolační vlastnosti díky výplni z polyuretanové pěny. Můžete ji zkombinovat s jakoukoli barvou, imitací dřeva a dokonce i lamelou s okénky.

Lamela s okénky

Lamela s okénky

Hliníková extrudovaná lamela má po celé délce okénka, které je možné vyplnit polykarbonátem. Lamela je v základních 4 barvách bílá, hnědá, běžová a šedá, můžete si ji ale nalakovat jakoukoliv barvou ze vzorníku RAL.

Větrací lamela

Větrací lamela

Lamela plná větracích okének je standardně vyráběna v bílé a hnědé barvy. Lamelu můžeme také nalakovat jakoukoliv barvou ze vzorníku RAL. Průvzdušnost lamely je 55 cm2/bm.

Ocelová lamela

Ocelová lamela

Lamely jsou vyplněny polyuretanovou pěnou, výborně tepelně izolují. Krycí box je u ocelových lamel rozšířen po obou stranách o 35mm nad celkovou šířku.

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok