Průmyslová garážová vrata

Průmyslová garážová vrata

Maximální funkčnost a dlouhá životnost. Řešení i pro sklady s nonstop provozem.

Průmyslová vrata LOMAX splňují evropské bezpečnostní standardy podle normy ČSN EN 13241-1.

Sklady, haly, autoservisy a desítky dalších provozů potřebují garážová vrata, která vydrží náročný každodenní provoz. Proto jsme při vývoji průmyslových garážových vrat dbali především na spolehlivost, bezpečnost a dlouhou životnost.

Nejčastějším řešením jsou ale sekční průmyslová vrata a průmyslová skládací vrata. Ale pro průmyslové použití vám upravíme i rolovací garážová vrata a rolovací mříže.

  • Sekční průmyslová vrata – Vzali jsme sekční garážová vrata DELTA a upravili je pro potřeby firem a skladů. Výsledkem jsou průmyslová garážová vrata, která jsou odolná, bezpečná a vynikají tepelnými a zvukovými izolačními vlastnostmi. Skládají se ze sendvičových panelů o tloušťce 40 mm a ocelové pozinkované konstrukce.
  • Průmyslová skládací vrata – Skládají se jako harmonika, proto nezabírají uvnitř garáže téměř žádný prostor. Pro průmyslové použití se hodí především díky bezúdržbové konstrukci s minimem dílů podléhajících opotřebení.
  • Průmyslová rolovací vrata a mříže – Rolovací vrata vyrábíme také pro půmyslová prostředí.


SenkOkna.cz » Garážová vrata » Průmyslová garážová vrata

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok