Posuvná garážová vrata - nerezové prvky a prosklení

Pomocí nerezových prvků můžete ze svých garážových vrat udělat skutečně originální záležitost. Nerezové prvky jsou vysoce odolné a za příplatek je nalakujeme jakoukoli barvou ze vzorníku RAL. Rádi také vymyslíme řešení vašeho vlastního návrhu.

Vrata navíc můžeme osadit různými typy oken včetně polepů. Pokud máte v garáži zároveň dílnu, jistě oceníte denní světlo. Z bezpečnostních důvodů nepoužíváme jako výplň oken sklo, ale různé typy plastů.

A to nejlepší na závěr – ve stejném designu vám navrhneme i vchodové dveře. Vrata, lak na dveřích i nerezové prvky tak budou perfektně sladěné.

Nerezové prvky řady P

Připravili jsme pro vás základní nerezovou řadu Creative P. Na vratech Praktik můžete použít také většinu vzorů nerezových prvků z letáku Crealive z řady vrat Delta.

Prosklení garážových vrat

Průhledná hliníková sekce

Průhledná hliníková sekce

Do plochy vrat lze vsadit panel z extrudovaného hliníku, který je možné nalakovat jakoukoliv barvou a sjednotit jej tak s barvou vrat.

Kazetové okno

Kazetové okno

Obdélníková okna mají rozměr 322 x 488 mm a mohou být v každé jednotlivé sekci. Rám může být barevně sladěný s barvou vrat. Výplň okna je z akrylátu a umožňuje polepy.

SenkOkna.cz » Garážová vrata » Posuvná garážová vrata » nerezové prvky a prosklení

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok