Plisé a posuvné sítě proti hmyzu

Plisé a posuvné sítě proti hmyzu

Dveřní plisé síť je nejen účinnou ochranou proti hmyzu, ale také moderním designovým doplňkem. Posuvné sítě nabízí výbornou ochranu proti hmyzu, a navíc jsou prostorově nenáročné.

Plisé sítě

Dveřní plisé proti hmyzu pro posuvné a otočné dveře

Dveřní plisé proti hmyzu pro posuvné a otočné dveře

Dveřní plisé síť je nejen účinnou ochranou proti hmyzu, ale také moderním designovým doplňkem. Využívá se především pro vstupy na terasu nebo na balkón.

Elegantní vzhled a jednoduchá manipulace. Protihmyzová síť po otevření umožňuje bezbariérový průchod. Fixace sítě je zajištěna pomocí magnetu. Síťovina je černá, skládaná. Nepodléhá korozi, dobře snáší teplotní rozdíly a na okně je prakticky neviditelná. Barvu rámu sítě je možné sladit s jakoukoliv barvou dveří.

Plisé sítě proti hmyzu pro posuvné dveře

Plisé sítě proti hmyzu pro posuvné dveře

Praktický exteriérový doplněk pro posuvné dveře, který s nimi bude dokonale ladit a zajistí efektivní ochranu proti vtíravému hmyzu. Pro Vaše domácí mazlíčky si můžete u pevných sítí objednat zhotovení pohodlného průchodu. Celkový vzhled sítě lze pozitivně ovlivnit výběrem vhodné síťoviny - standardní nebo speciální z různých materiálů, v několika stupních černého/šedého zbarvení a průhlednosti. Dokonce lze použít i speciální síťovinu s kombinovanou protipylovou-protihmyzovou úpravou.

Posuvné sítě proti hmyzu

Posuvné sítě nabízí výbornou ochranu proti hmyzu, a navíc jsou prostorově nenáročné. Jsou vhodné především pro instalaci do velkých dveřních a okenních prostorů jako jsou vstupy na terasu či francouzská okna. Pro jejich instalaci je nutný dostatečný prostor pro posouvání sítě do strany. Posuvné sítě jsou tvořeny pevným křídlem umístěným v rámu či lištách. Díky integrovaným kolečkům je manipulace s nimi snadná, hladká a tichá. Síťovinu si můžete zvolit v několika variantách – na výběr je šedá, černá, průhledná, protipylová i zesílená síťovina pro prostory, kde se pohybují zvířata a malé děti.

Posuvné sítě proti hmyzu v lištách

Posuvné sítě proti hmyzu v lištách

Posuvná síť v lištách představuje účinnou a praktickou ochranu proti hmyzu. Tento typ je určen především pro velká francouzské dveře. Výhodou posuvné sítě je její prostorová nenáročnost.

Nemáte dost prostoru přede dveřmi pro pořízení otevíravé sítě? Výbornou alternativou je posuvná síť, která je fixována v lištách a kotvena na stěnu nebo na rám okna či dveří. Síť je opatřena těsnícím kartáčkem. Tichý a hladký chod zajišťují pojezdová kolečka.

Posuvné sítě proti hmyzu – v rámu R1

Posuvné sítě proti hmyzu – v rámu R1

Posuvná síť v rámu R1 představuje účinnou a praktickou ochranu proti hmyzu. Tento typ je určen především pro velká francouzská okna a dveře. Výhodou posuvné sítě je její prostorová nenáročnost.

Nemáte dost prostoru přede dveřmi pro pořízení otevíravé sítě? Výbornou alternativou je posuvná síť s jedním křídlem usazeným v obvodovém rámu. Síť je opatřena těsnícím kartáčkem a oboustranným madlem. Tichý a hladký chod zajišťují pojezdová kolečka. Extrudované profily rámu i křídla sítě zaručují vysokou stabilitu a pevnost.

Posuvné sítě proti hmyzu – v rámu R2

Posuvné sítě proti hmyzu – v rámu R2

Posuvná síť v rámu R2 představuje účinnou a praktickou ochranu proti hmyzu. Tento typ je určen především pro velká francouzská okna a dveře. Výhodou posuvné sítě je její prostorová nenáročnost.

Posuvná síť R2 je tvořena uzavřeným rámem, ve kterém jsou instalována dvě posuvná křídla se sítí. Tento model je možné využít až do šířky 3,4 m. Síť je opatřena těsnícím kartáčkem a oboustranným madlem. Tichý a hladký chod zajišťují pojezdová kolečka. Extrudované profily rámu i křídla sítě zaručují vysokou stabilitu a pevnost.

SenkOkna.cz » Sítě proti hmyzu » Plisé a posuvné sítě proti hmyzu

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok