Okenní sítě proti hmyzu

Okenní sítě proti hmyzu

Pevné a rolovací okenní sítě proti hmyzu

Pro dokonalé sladění s rámem okna či fasádou domu je možné si síť za příplatek objednat v jakémkoliv odstínu barevné škály RAL.

Pevné okenní sítě proti hmyzu

Pevné okenní sítě proti hmyzu – EXT 16

Pevné okenní sítě proti hmyzu – EXT 16

Pevná síť proti hmyzu typ EXT-16 se vyznačuje extrudovaným profilem o rozměrech 32 × 9 mm. Rohy sítě jsou řešeny seříznutím profilu v úhlu 45°, s kovovou výztuží. Síť je opatřena šedou nebo černou síťovinou, využít lze rovněž síťovinu protipylovou. K dokonalému utěsnění slouží černý nebo šedý kartáček. Pro snadnou manipulaci je síť vybavena úchyty. Standardně je nabízena v bílé, tmavěhnědé, a hnědé barvě RAL, antracit RAL nebo ve stříbrném eloxu. Na přání zákazníka lze profil sítě vyrobit v imitaci dřeva.

Pevné okenní sítě proti hmyzu – s límcem

Pevné okenní sítě proti hmyzu – s límcem

Síť s límcem má válcovaný profil 31 × 13 mm. Rohy sítě jsou řešeny buď seříznutím profilu v úhlu 45°, nebo vsazením plastového rohu. Síť je po obvodu opatřena těsnícím kartáčkem, nebo gumovým těsněním. Na okno se kotví pomocí otočných háčků, k manipulaci slouží úchyty. Použitá síťovina je černá nebo šedá, využít lze rovněž síťovinu protipylovou. Standardně je síť vyráběna v bílé nebo hnědé barvě RAL, na přání zákazníka je možno síť vyrobit s profilem v imitaci dřeva.

Pevné okenní sítě proti hmyzu – síť 25 mm

Pevné okenní sítě proti hmyzu – síť 25 mm

Síť 25 mm má válcovaný profil 25 × 11 mm. Rohy sítě jsou řešeny buď seříznutím profilu v úhlu 45°, nebo vsazením plastového rohu. Na okno se kotví pomocí obrtlíků, pružinového kolíčku, výklopného pantu (nutné navrtání do rámu okna), nebo pomocí otočných Z háčků (bez zásahu do rámu okna). K manipulaci slouží úchyty. Použitá síťovina je černá nebo šedá, využít lze rovněž síťovinu protipylovou. Standardně je síť vyráběna v bílé nebo hnědé barvě RAL, na přání zákazníka je možno síť vyrobit s profilem v imitaci dřeva.

Pevné okenní sítě proti hmyzu – síť 36 mm

Pevné okenní sítě proti hmyzu – síť 36 mm

Síť 36 mm má extrudovaný profil 36 × 11 mm. Rohy sítě jsou řešeny seříznutím profilu v úhlu 45°. Na okno se kotví pomocí obrtlíků (nutné navrtání do rámu okna), nebo pomocí otočných Z háčků (bez zásahu do rámu okna). K manipulaci slouží úchyty. Použitá síťovina je černá nebo šedá, využít lze rovněž síťovinu protipylovou. Po obvodu je síť opatřena 3 mm kartáčkem, na přání zákazníka je možno vyrobit síť i se spodním profilem s těsnícím kartáčkem. Standardně je síť vyráběna v bílé, tmavěhnědé nebo hnědé barvě RAL, antracit RAL a stříbrném eloxu.

Pevné okenní sítě proti hmyzu – odsazená síť

Pevné okenní sítě proti hmyzu – odsazená síť

Síť odsazená má extrudovaný profil 24 × 24 mm. Rohy sítě jsou řešeny buď seříznutím profilu v úhlu 45°, nebo vsazením plastového rohu. Na okno se kotví pomocí obrtlíků (nutné navrtání do rámu okna). Použitá síťovina je černá nebo šedá, využít lze rovněž síťovinu protipylovou. Standardně je síť vyráběna v bílé nebo hnědé barvě RAL, na přání zákazníka je možno síť vyrobit s profilem v imitaci dřeva.

Rolovací okenní sítě proti hmyzu

Rolovací okenní sítě proti hmyzu – Rolo hák

Rolovací okenní sítě proti hmyzu – Rolo hák

Okenní rolovací síť je na navíjecí hřídeli uložena v horním boxu, vyrobeného z extrudovaného profilu o rozměrech 48 × 42 mm. Síť je vedena postranními vodícími lištami opatřeny těsnícími kartáčky. Profil vodící lišty má rozměry 32 × 22 mm. Vodící lišty jsou kotveny do ostění nebo na rám okna. Síť je ovládána ručně, po stažení se fixuje do spodního pevného profilu pomocí háčku, který je součástí pojezdového profilu sítě. Síť je ze šedé síťoviny. Horní box, vodící lišty, pojezdový profil i spodní pevný profil je standardně vyráběn v bílé nebo hnědé barvě RAL, dále je možno tyto komponenty objednat v imitaci dřeva (potisku) – zlatého dubu a ořechu.

Rolovací okenní sítě proti hmyzu – Rolo klik

Rolovací okenní sítě proti hmyzu – Rolo klik

Okenní rolovací síť je na navíjecí hřídeli uložena v horním boxu, vyrobeného z extrudovaného profilu o rozměrech 48 × 42 mm. Síť je vedena postranními vodícími lištami opatřeny těsnícími kartáčky. Profil vodící lišty má rozměry 32 × 22 mm. Vodící lišty jsou kotveny do ostění nebo na rám okna. Síť je ovládána ručně pomocí dvou madel nebo šňůrového táhla. Je opatřena klik systémem, který fixuje síť ve stažené poloze. Síť je ze šedé síťoviny. Horní box, vodící lišty i pojezdový profil je standardně vyráběn v bílé nebo hnědé barvě RAL, dále je možno tyto komponenty objednat v imitaci dřeva (potisku) – zlatého dubu a ořechu.

Rolovací okenní sítě proti hmyzu – Rolo F1

Rolovací okenní sítě proti hmyzu – Rolo F1

Okenní rolovací síť – Rolo F1 je jedničkou mezi protihmyzovými sítěmi ve své kategorii. Jedná se o síť v celohliníkovém provedení, které zaručuje maximální stabilititu této sítě a její dlouhou životnost. Síťovina je na navíjecí hřídeli uložena v horním boxu, vyrobeného z extrudovaného profilu o rozměru 54 × 43 mm. Boční vodící lišty jsou hliníkové, opatřené těsnícím kartáčkem. Lišty jsou kotveny do ostění nebo na rám okna.

Síť je ovládaná ručně – tahem za pojezdový profil. Použitá mechanika propůjčuje síti tichý a přesný chod.
Síť je opatřena šedou síťovinou, která je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna. To nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Na okně je síťovina prakticky neviditelná.

Standardně bez příplatku je síť dodávána v bílém, hnědém, antracitovém nebo stříbrném provedení.

SenkOkna.cz » Sítě proti hmyzu » Okenní sítě proti hmyzu

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok