O nás

O nás
 

TRADICE – KVALITA – SPOLEHLIVOST

Je důležité vědět, s kým uzavíráte dohodu. Těší nás váš zájem o naše služby a produkty a také o naši historii.

Společnost šenk REALIZACE s. r. o. byla založena v roce 2005 jako nástupnická organizace živnostenské formy podnikání našeho současného jednatele a stoprocentního vlastníka Jakuba Šenka, který se touto činností zabýval od roku 1999. V průběhu let jsme rozšiřovali náš tým o šikovné a pracovité lidi z oblasti technologie, přípravy, obchodu a realizace, kteří se zásadně podílejí na našem úspěchu a rozvoji.

Proto jsme dnes připraveni přinášet vám komplexní řešení výplní otvorů včetně veškerých souvisejících technologií stínění, zimních zahrad i garážových vrat. Soustředíme se na oblast privátní výstavby, tedy na klientelu koncových zákazníků, která klade vysoký nárok na kvalitu výrobku a preciznost odvedené práce. Úspěšně také působíme ve firemním sektoru stavebnictví, kde realizujeme zakázky pro menší a střední stavební společnosti.

I přes dlouhodobý růst obratu a množství realizovaných zakázek se snažíme nezapomínat na to proč a jak jsme vznikli a věnovat každému zákazníkovi naší plnou pozornost. Proto také pravidelně investujeme do zlepšování zákaznického prostředí na naší prodejně. Stejně tak investujeme do zvyšování kvalifikační a odborné úrovně našeho týmu, abychom pro vás stále byli příjemnými, profesionálními a spolehlivými partnery.

Každý rok vám přinášíme další nové produkty a představujeme inovativní řešení v oblasti výplní otvorů. Tradice, kvalita a spolehlivost jsou naše přednosti, které nás zavazují ke zodpovědnému přístupu a neustálému zlepšování.

Těšíme se na spolupráci na vašich projektech.

Jakub Šenk

za tým šenkokna.cz
Jakub Šenk – jednatel společnosti

SenkOkna.cz » O nás » O nás

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok