Nejpohodlnější posuvné dveře VEKAMOTION 82

Nejpohodlnější posuvné dveře VEKAMOTION 82

Hledáte posuvné dveře s opravdu jednoduchým a pohodlným ovládáním? Dveře v téměř bezrámovém provedení, které dokonale prosvětlí váš interiér?

Tak to se seznamte s HS portály nové generace VEKAMOTION 82 a VEKAMOTION 82 MAX.

Extrémně štíhlý design

Konstruktéři společnosti VEKA se inspirovali současnými trendy a vytvořili inovativní konstrukci, která je splněným snem každého milovníka velkých prosklených ploch. Profily třídy A zdvižně posuvného dveřního systému VEKAMOTION 82 jsou nyní až o 20 % štíhlejší, a to pro vás znamená jediné – ještě více světla v interiéru! A protože není nic lepšího, než v létě otevřít dveře dokořán a spojit celý svůj interiér se zahradou, lze portály vyrobit v šířce až do 6 metrů.

Pokud si potrpíte na moderní design, tak vás určitě potěší, že novou konstrukci rámu ve variantě VEKAMOTION 82 MAX můžete skoro celou překrýt omítkou a jednoduše tak dosáhnout elegantního bezrámového vzhledu. No a jestli chcete svůj exteriér vyladit k dokonalosti, stačí si vybrat ze široké škály barev a vzorů dekoračních fólií či hliníkového opláštění.

Skvělé vlastnosti a pohodlné ovládání

Portál VEKAMOTION 82 se navíc vyrábí i v bezbariérové variantě a jeho ovládání je bezkonkurenčně jednoduché a lehké. Odolnost proti vloupání do RC 2 vám pak zajistí klidné spaní, stejně jako vynikající tepelná a zvuková izolace. A systém lze samozřejmě doplnit kvalitní stínící technikou s manuálním i chytrým ovládáním.

Chcete se o skvělých vlastnostech a designu tohoto dveřního systému přesvědčit na vlastní oči? Tak to se stavte za námi na pobočce v Brně nebo Praze. Rádi vám vše ukážeme.

SenkOkna.cz » Aktuality » Nejpohodlnější posuvné dveře VEKAMOTION 82

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok