Dvoukřídlá garážová vrata - barvy a prolisy

Dvoukřídlá garážová vrata jsou složena ze sekcí, proto u nich máte stejné možnosti jako u sekčních vrat. Vyberte si, zda chcete hladkou nebo reliéfní strukturu povrchu a pak už jen slaďte barvu vrat s fasádou. Hliníkový rám a zárubně standardně dodáváme v barvě stříbrný elox.

Hladký povrch

Na dotek je hladký jako sklo, vydrží ale mnohem víc. Nově jsou v nabídce i barvy Silver a Antracit.

Reliéfní povrch STUCCO

STUCCO na dotek připomíná pomerančovou kůru a je odolnější než hladký povrch. Pro dvoukřídlá vrata můžete volit ze 4 barev.

Imitace dřeva

Dřevěné dekory se vyznačují barevnou stálostí a dlouhou životností. Velmi realistická a elegantní záležitost! 8 základních dekorů není omezením, vybírat můžete z více než 30 dekorů ze vzorníku Renolit.

Barvy RAL a železo-slídové barvy s hrubou strukturou

Vyberte si nástřik dle vzorníku RAL či NCS na hladký nebo STUCCO povrch nebo z 21 barev inspirovaných světem kovů a minerálů.

Prolisy

Garážová vrata snadno sladíte s roletami na oknech nebo vchodovými dveřmi. Stačí, když si vyberete jeden ze 4 základních typů prolisů. A mimochodem – vchodové dveře vám rádi vyrobíme ve stejném designu jako garážová vrata.

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok