Dveřní sítě proti hmyzu

Dveřní sítě proti hmyzu

Pevné a rolovací dveřní sítě proti hmyzu

Pevné dveřní sítě proti hmyzu

Pevné dveřní sítě proti hmyzu – LUX

Pevné dveřní sítě proti hmyzu – LUX

Dveřní síť LUX patří k exkluzivním výrobkům ve své kategorii. Vyznačuje se extrudovaným profilem o rozměrech 53 × 20 mm. Rohy dveřní sítě jsou řešeny seříznutím profilu v úhlu 45°. Síť je opatřena šedou nebo černou síťovinou, využít lze rovněž síťovinu protipylovou. K dokonalému utěsnění slouží černý nebo šedý kartáček. K manipulaci slouží madla (venkovní kovové, interiérové plastové), využít lze i samozavírací panty. K fixaci dveří slouží magnet. Standardně je nabízena v bílé a hnědé barvě RAL. Na přání zákazníka lze profil sítě vyrobit v imitaci dřeva (polepem). Síť je zpevněna středovou příčkou výšky 53 mm. Dveřní síť lze objednat včetně okopové příčky nebo v provedení s průlezem pro kočku nebo psa. Dveřní síť LUX je možno vyrobit i v šikmém provedení.

Pevné dveřní sítě proti hmyzu – válcovaný profil

Pevné dveřní sítě proti hmyzu – válcovaný profil

Dveřní síť s válcovaným profilem o rozměrech 52 × 18 mm. Rohy dveřní sítě jsou řešeny seříznutím profilu v úhlu 45°. Síť je opatřena šedou nebo černou síťovinou, využít lze rovněž síťovinu protipylovou. K utěsnění lze objednat síť v provedení s kartáčkem nebo gumovým těsněním. K manipulaci slouží madla (venkovní kovové, interérové plastové), využít lze i samozavírací panty. K fixaci dveří slouží magnet. Síť je nabízena v imitaci dřeva zlatý dub a ořech (potisk). Síť je zpevněna středovou příčkou výšky 106 mm. Dveřní síť lze objednat včetně okopové příčky nebo v provedení s průlezem pro kočku nebo psa.

Pevné dveřní sítě proti hmyzu – EXTRA

Pevné dveřní sítě proti hmyzu – EXTRA

Dveřní síť EXTRA s extrudovaným profilem o rozměrech 36 × 11 mm. Rohy dveřní sítě jsou řešeny seříznutím profilu v úhlu 45°. Síť je opatřena šedou nebo černou síťovinou, využít lze rovněž síťovinu protipylovou. Dveřní síť je opatřena kartáčkem. K manipulaci slouží madla (venkovní kovové, interérové plastové), využít lze i samozavírací panty. K fixaci dveří slouží magnet. Standardně je nabízena v bílé, antracitové nebo hnědé barvě RAL, a ve stříbrném eloxu. Síť je zpevněna středovou příčkou výšky 33 mm. Dveřní síť lze objednat včetně okopové příčky nebo v provedení s průlezem pro kočku nebo psa.

Pevné dveřní sítě proti hmyzu – ULTRA

Pevné dveřní sítě proti hmyzu – ULTRA

Dveřní síť ULTRA s extrudovaným profilem o rozměrech 36 × 11 mm. Součástí dveřní sítě je i speciální rám z extrudovaného profilu 36 × 13 mm. Rohy dveřní sítě jsou řešeny seříznutím profilu v úhlu 45°. Síť je opatřena šedou nebo černou síťovinou, využít lze rovněž síťovinu protipylovou. Dveřní síť je opatřena kartáčkem. K manipulaci slouží madla (venkovní kovové, interérové plastové), využít lze i samozavírací panty. K fixaci dveří slouží magnet (ve dveřích i v rámu). Standardně je nabízena v bílé, antracitové nebo hnědé barvě RAL, a ve stříbrném eloxu. Síť je zpevněna středovou příčkou výšky 33 mm. Dveřní síť lze objednat včetně okopové příčky nebo v provedení s průlezem pro kočku nebo psa.

Rolovací dveřní sítě proti hmyzu

Rolovací dveřní sítě proti hmyzu – Rolo magnet

Rolovací dveřní sítě proti hmyzu – Rolo magnet

Dveřní rolovací síť je na navíjecí hřídeli uložena v boxu, vyrobeného z extrudovaného profilu o rozměrech 48 × 42 mm. Síť je vedena vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáčky. Profil vodící lišty má rozměry 32 × 22 mm. Vodící lišty jsou kotveny na rám dveřního profilu. Síť je ovládána ručně. Fixována ve stažené poloze je pomocí magnetů. Síť je ze šedé síťoviny. Horní box, vodící lišty, pojezdový profil i pevný profil je standardně vyráběn v bílé či hnědé barvě RAL, dále je možno využít potisk v imitaci zlatého dubu a ořechu.

SenkOkna.cz » Sítě proti hmyzu » Dveřní sítě proti hmyzu

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok