Design a komfort

Design a komfort

Strukturální spojení skel

Strukturální spojení skel
Strukturální spojení skel

Vzhled z vnějšku tvoří skleněné tabule bez viditelných spojovacích prvků. Tento efekt je možné získat díky použití nejmodernějšího spojení skla s profilem. Toto spojení spočívá v lepení skla na rám (strukturální zasklení) speciálním strukturálním silikonem bez použití tradičních spojů. Systém předpokládá utěsnění každého výplňového prvku v místě styku s nosnou konstrukcí těsněním.

skrýt

Panoramatická bezrámová okna

Panoramatická bezrámová okna
Panoramatická bezrámová okna

Chcete něco originálnějšího a lepšího? Zvážte investici do bezrámového zasklívání – novinku v oblasti realizace oken v rodinných domech i bytech. Oproti klasickým okům se do interiéru dostává mnohem více světla a to přispívá nejen k prosvětlení vašeho domova, ale také k optickému zvětšení prostoru v interiéru. Samozřejmostí bezrámových panaoramtacikých oken je jejich maximální odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhá životnost. V neposlední řadě je nutné také zmínit praktičnost bezrámových oken - kde není rám, tam není téměř co udržovat, stačí pouze umýt sklo. Bezrámovová okna dodávame i v provedení pro nízkoenergetické objekty.

skrýt

Designová madla a kliky

Designová madla a kliky
Designová madla a kliky

Kromě standardně dodávaných klik HOPPE, které jsou vyráběny v kombinaci plastu a hliníkových slitin s povrchovou úpravou Vám umíme nabídnout pro Vaše okna, dveře i designové kliky a madla ze skla, nerezu, mosazi či jiných ušlechtilých materiálů Bližší informace na webu jednotlivých výrobců: HOPPE, TWIN, M&T

skrýt

Skryté kování oken a dveří

Skryté kování oken a dveří
Skryté kování

Vylaďte si svá okna a dveře ještě víc. Osazením skrytého kování pozvednete design Vašich oken. Skrytý pant nenarušuje vzhled a linie okna, nesedá na něj prach a nepřekáží při umývání.

skrýt

Speciální barvy a povrchové úpravy

Speciální barvy a povrchové úpravy
VEKA SPECTRAL - jedinečná povrchová úprava plastových profilů Veka SoftLine 82 a 76

VEKA SPECTRAL - jedinečná povrchová úprava plastových profilů Veka SoftLine 82 a 76

Nové exkluzivní barvy a zcela nově vyvinutý způsob povrchové úpravy propůjčí plastovým oknům Veka SoftLine 82 a Veka SoftLine 76 doposud nevídanou estetickou dimenzi.

VEKA SPECTRAL přesvědčí svým:

 • Elegantním vzhledem v moderních barevných tónech s ultramatným efektem
 • Nezaměnitelným sametově hebkým pocitem na dotek
 • Výbornými technickými a mechanickými vlastnostmi výrobku
 • Vysokou odolností
 • Dlouhodobou stálostí barevného povrchu, který se snadno udržuje
Práškové lakování hliníkových profilů HWR heroal

Práškové lakování hliníkových profilů HWR heroal

Systém Heroal dur hwr (highly weather resistant - HWR - mimořádně odolný proti nepřízni počasí) reprezentuje v současnosti nejvyšší světový standard povrchové úpravy hliníku v rámci celé palety barev RAL.
Systém Heroal dur hwr splňuje nejvyšší kvalitativní požadavky třídy 2, stanovené institutem Qualicoat a tzv. třídu kvality Master institutu GSB. Práškové laky třídy Qualicoat 2 nebo třídy Master podle GSB musejí obstát v 36 měsíčním testu odolnosti proti povětrnostním vlivům pod názvem „Florida“. Přitom nesmí dojít k jejich poškození a na povrchu vrstvy smí dojít pouze k přesně stanoveným změnám. Teprve pak mohou být klasifikovány jako mimořádně odolné. Během tohoto speciálního testu jsou hliníkové plechy s nátěrem, určené k venkovnímu použití testovány, jakým způsobem si uchovají zbývající lesk a intenzitu barevnosti za přirozeného vysokého záření UV v americkém státě Florida. Plechy opatřené nátěrem heroal dur hwr bravurně vzdorovaly tomuto intenzivnímu ultrafialovému záření celé tři roky. To odpovídá standardnímu období minimálně deset let ve středoevropském klimatu.

 • Barevně intenzivní a stálobarevné
 • Komplexní barevná škála RAL
 • Různé stupně lesku
 • Robustní a vysoce odolné proti povětrnostním vlivům
 • Snadno se čistí
 • Trvalé a ekologické
Aluron Color Collection - povrchová úprava opláštění dřevohliníkových a plasthliníkových oken

Aluron Color Collection - povrchová úprava opláštění dřevohliníkových a plasthliníkových oken

 • Aluron Color Collection (ACC) je originální barevnou paletou, která je k dispozici pouze pod značkou ALURON. Obsahuje více než 100 odstínů barev, které dokážou okenním prvkům a stavbám vtisknout individuální a moderní charakter. Povrchy jsou dostupné ve verzi lesklé, matné nebo strukturální.
skrýt

Konstrukční deska Purenit - přerušení tepelných mostů

Konstrukční deska Purenit - přerušení tepelných mostů
Konstrukční deska Purenit®

Konstrukční deska Purenit® je určena pro snížení - přerušení tepelných mostů ve stavebních konstrukcích, styk dřevěných, plastových a hliníkových výplní otvorů s obvodovou konstrukcí, zejména v prostoru pod prahovou částí jako podkladní profil do podlahy. Má vynikajíci pevnostní vlastnosti a přerušuje tepelný most mezi interiérem a exteriérem pod úrovní čisté podlahy. Při použití této konstukční desky zamezíte nežádoucímu ochlazování interiérové podlahy a případným netěsnostem. Purenit umožnuje jednoduché a kvalitní napojení podúrovňových izolací.

 • Vysoké zatížení v tlaku (až 7 tun)
  Snese vysoké zatížení, např. pod vchodovými/balkonovými dveřmi. Prosklenou stěnou zimní zahrady nebo jako podložka pod fasádní konzolu. Napětí v tlaku nebo pevnost v tlaku 5,5-7,5 Mpa
 • Minimální nasákavost
  Rozměrová stálost vlivem vlhkosti a teploty. Nemění svou strukturu. Ani po 10 dnech ve vodě se struktura materiálu nezmění. Nedochází prakticky k žádnému tloušťkovému bobtnání.
 • Nehoří, netaví se, neodkapává
  Při požáru nevzniká dým, desky se netaví a neodkapávají. Dlouhodobá teplotní odolnost + 110°C, krátkodobá teplotní odolnost + 250°C.
skrýt
SenkOkna.cz » Design a komfort

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok