Ceníky, cenové nabídky, konzultace

Ceníky, cenové nabídky, konzultace
 

Cena za dodávku oken, dveří nebo zimních zahrady závisí na druhu použitého materiálu, provedení a náročnosti prací.

Od prvního kontaktu vám budeme věnovat plnou pozornost. Na základě vašeho požadavku zpracujeme cenovou nabídku dle vaší specifikace, případně vás může navštívit náš technik pro upřesnění technických detailů pro vytvoření konkrétní nabídky. Pokud nevíte, zda okna dřevěná čí plastová, bílá nebo barevná, rádi vám poradíme a zpracujeme alternativy různého provedení vaší zakázky.

Samozřejmostí je konzultace a předvedení nabízeného sortimentu na naší prodejně.

Veškeré tyto služby jsou bezplatné.

Zavolejte mi

Napište nám Vaše telefonní číslo a přání. Nejpozději následující pracovní den se Vám ozve náš specialista.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

 

Nezávazná poptávka

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

 Zde zadejte rozměry, barvu a počet poptávaných produktů, případně uveďte, zda si přejete doplňkový sortiment (žaluzie, parapety, apod.) a rozsah služeb (montáž, demontáž...).

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

 

Vyplněním formuláře za účelem získání nezávazné obchodní nabídky dochází ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany společnosti šenk REALIZACE s.r.o., které je nezbytné pro případné uzavření a plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi firmou šenk REALIZACE s.r.o. a zákazníkem (uživatelem). Společnost šenk REALIZACE s.r.o. zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti. Další informace naleznete v sekci Dokumenty - „Zásady zpracování osobních údajů“.

SenkOkna.cz » Služby a podpora » Ceníky, cenové nabídky, konzultace

šenk REALIZACE s.r.o.
Charbulova 170, 618 00 Brno, tel./fax: +420 548 422 468, obchod@senk-okna.cz, www.senk-okna.cz

Copyright © 2005 – 2022 šenk REALIZACE s.r.o., WebDesign © 2005 – 2022 Martin Argaláš