Vnitřní plastové parapety

Hlavní stránka » Naše nabídka » Parapety » Vnitřní plastové parapety

Vnitřní plastové parapety poskytují veškeré výhody výrobků PVC. Vyznačují jednoduchou montáží bez potřeby speciálních nástrojů.

Vnitřní plastové parapety

Kvalitní, odolné a snadno udržovatelné plastové parapety jsou nezbytným doplňkem každého okna. V naší nabídce najdete okenní parapety v různých barevných provedeních. Vhodné plastové parapety jsou stylovým detailem, který dotvoří vzhled celého vašeho domu.

Okenní parapety vnitřní pro plastová okna jsou vyrobeny z kvalitních moderních materiálů, které zaručují vysokou odolnost proti poškození a zároveň vynikají nízkou hmotností. Povrchová vrstva plastových parapetů umožňuje velmi snadnou údržbu. Díky ní jsou parapety také chráněny proti slunečnímu teplu a odolávají UV záření.

Vnitřní plastové parapety jsou praktickou součástí všech PVC oken a dokáží i dotvořit vzhled vašeho bytu či domu. Nabízíme okenní parapety různých rozměrů, provedení i barev. Vybrat si můžete typ, který bude přesně ladit se stylem plastových oken i celého vašeho bydlení. Plastové parapety jsou navíc recyklovatelné, a tak nezatěžují životní prostředí.

V naší nabídce najdete komůrkové okenní parapety Novasil, které jsou vyrobeny z tvrzeného PVC, vysoce odolné plastové parapety Deeplas z tvrzené pěny a plastové komůrkové parapety VOX a GLOBAL.