Střešní okna

Hlavní stránka » Naše nabídka » Střešní okna

Kyvná a výklopná střešní okna z plastu, dřeva či polyuretanu s dřevěným jádrem. Doplňky pro střešní okna.

Jsme autorizovaným dodavatelem a certifikovanou montažní firmou střešních oken VELUX.

Díky využití střešních oken prosvětlíte často tmavé půdní prostory tak, aby odpovídaly i těm nejnáročnějším požadavkům moderní bytové architektury. Energeticky úsporná skla poskytují snížení tepelných ztrát a dobrou zvukovou izolaci. Ke střešním oknům nabízíme taktéž řadu doplňků, jako elektrické dálkové ovládaní, rolety, žaluzie, markýzy, předokenní rolety nebo protihmyzové sítě.

kyvna

Kyvná střešní okna

Kyvná střešní okna umožňují lepší využití prostoru pod oknem. Kyvné střešní okno se otevírá podél své středové osy. Ventilační klapka umožňuje snadné otevírání, zavírání a ventilaci i při zavřeném okně. Pro snadné umývání můžete okno otočit kolem své osy a po jeho zajištění pojistkou máte obě ruce volné k umývání vnější strany zasklení. Vaše děti budou více v bezpečí se střešním oknem otevíraným pomocí ventilační klapky, která je mimo jejich dosah. Navíc díky hornímu ovládání lze pod oknem umístit nábytek. Lze je instalovat do střechy se sklonem od 15° do 90°. Otočení skla o 160° umožňuje snadné čištění. Výklopná střešní okna jsou optimální v případě, že je okno umístěné ve střeše s mírným sklonem nebo ve větší výšce.

Více informací najdete na stránkách www.velux.cz.


vyklopna

Výklopná střešní okna

Výklopná střešní okna se otvírají ven a poskytují neomezený výhled. Výklopně-kyvné střešní okno se vyklápí směrem ven podél své horní osy Lze instalovat do střech se sklonem 15° – 55°. Protože madlo je umístěno ve spodní části okna, naše výklopně-kyvná okna se snadno otevírají a zavírají i pokud jsou namontována ve větší výšce. Okna je možné snadno umývat i z venkovní strany otočením křídla o 160°.

Více informací najdete na stránkách www.velux.cz.


doplnkova

Doplňková okna – svislá a do sklonu

Dopřejte svému podkroví ještě více slunečního světla přidáním doplňkového okna pod střešní okna. Na výběr máte z několika variant, které se hodí pro každý typ střechy. Efektní výhled při prosklení od podlahy až ke stropu tak smazává rozdíl mezi vnitřním a venkovním prostorem. Řešení doplňkových oken zabezbečuje perfektní vzhled zevnitř i zvenku, a to v přírodním celodřevěném, i bílém vzhledu plastového okna s dřevěným jádrem.

Více informací najdete na stránkách www.velux.cz.


balkony

Střešní balkony a terasy

Otevřete svůj podkrovní prostor a vpusťte do něj ještě více světla a čerstvého vzduchu. Panoramatický výhled a pocit otevřeného prostoru.

Více informací najdete na stránkách www.velux.cz.


vylezy

Střešní výlezy

Střešní výlezy by neměly rušit vzhled budovy. Nabízíme správné řešení pro každou střechu.

Na výběr je střešní výlez pro vytápěný prostor, vhodný do obydleného podkroví, kde poskytuje potřebnou izolaci a vzhled jako ostatní střešní okna, vč. ventilační klapky, nebo střešní výlez pro nevytápěný prostor pro nezateplená podkroví a půdy.

Více informací najdete na stránkách www.velux.cz.