Interiérové dveře

Nabízíme Vám dýhované, foliované, laminované interiérové dveře. Na Vaše přání můžeme dodat i atypické provedení.

Pestrost v nabídce povrchových materiálů je nejlepším důkazem našich bezkonkurenčních výrobních možností. umíme reagovat na vaše přání bez ohledu na to, jakému povrchovému materiálu dáváte přednost. Dýha jakožto kvalitní přírodní materiál, CPL laminát nebo hpl laminát s vysokou odolností proti mechanickému poškození a oděru, vysoký lesk s exkluzivním povrchem, vacuo fólie umožňující speciální 3D provedení, velmi efektní kamenná dýha či barva v široké škále dle vzorníku ral uspokojí jakékoli vaše nároky.

Povrchové úpravy:

Dýha

Dýha

Kvalitní přírodní materiál s přirozenou texturou dřeviny. Dýha je charakteristická možnými odchylkami v barvě a kresbě, které jsou znakem krásy a živosti přírodních materiálů. Dýha tak naplňuje představy o přírodě, originalitě a nezaměnitelnosti. Z tohoto důvodu jsou vždy kresba a odstín dýhy pouze orientační. U jednotlivých částí kompletu je možná barevná odlišnost. Povrch je opatřen třemi vrstvami laku pro vysokou odolnost.

CPL laminát

CPL laminát

Střednětlaký laminát tloušťky 0,2 mm, tento materiál je odolný proti mechanickému poškození, výhodou je i snadná údržba a odolnost proti běžně používaným čisticím i dezinfekčním prostředkům, vhodný do rodinných a bytových domů, kancelářských budov apod. CPL laminát je povrch, který dobře snáší rodinný provoz s malými dětmi či domácími mazlíčky.

HPL laminát

HPL laminát

Vysokotlaký laminát tloušťky 0,8 mm, tento materiál má vysokou odolnost proti mechanickému poškození a oděru, výhodou je také snadná údržba a vysoká odolnost vůči čisticím a dezinfekčním prostředkům používaným zejména ve zdravotnictví. Je vhodný do extrémně namáhaných prostor, např. zdravotnická zařízení, školy, výrobní prostory, sportovní zařízení, supermarkety apod.

HPL laminát nabízíme dle vzorníků EGGER, POLYREY, MAX A ARPA (ALU MAGIC).

Sapelit®

Sapelit®

Zcela nový, cenově výhodný materiál v přirozeně působících dekorech dřeva, který kombinuje UV vytvrzovaný odolný digitální tisk na dveřích a fólii na obložkách zárubní. Je vhodný do běžně užívaných prostor rodinných domů a bytů. Jeho hlavní předností je nízká cena a vyšší odolnost než u běžné fólie.

Vysoký lesk

Vysoký lesk

Exkluzivní povrchová úprava ve vysokém lesku, která umožňuje snadnou údržbu. Možné i v matném provedení.

Barva

Barva

Povrchová úprava nástřikem barvy ze široké škály vzorníku RAL.

Masiv

Masiv

Materiál pro opravdové milovníky přírody, má živou barvu a rozmanitou texturu. Originalita přírodního materiálu je nenapodobitelná. Masiv je charakteristický svou jedinečností a rozmanitostí.

Livre

Livre

Materiál z masivu s důrazem na jedinečnost a rozmanitost. Je tvořen skládanými lamelami různých rozměrů, které mají různou tloušťku.

Sapdecor®

Sapdecor®

Nejmodernější materiál s dokonalou imitací přírodní dýhy. Při výrobě je využíváno nanotechnologií s dokonalým 3D efektem tisku. Materiál je velice příjemný na pohled i na dotek. Výrobky mají sjednocený povrch na všech komponentech a jsou vhodné pro běžné použití v bytech a rodinných domech.

Designové povrchy

Designové povrchy

Nejmodernější designové povrchy splňující nejnáročnější požadavky na vzhled i odolnost. Tyto dekory jsou velmi žádané ze strany architektů a bytových designerů. Věrně napodobují přírodní materiály.

Karton

Karton

Speciální povrchová úprava, kterou je možné dodatečně upravit běžnou nátěrovou barvou pro interiér nebo polepit tapetou.

Výplně dveří:

  • ODLEHČENÁ DTD DESKA – nejčastěji používaná výplň u dveří SAPELI, dveřní křídlo má vysokou tuhost a pevnost, je vhodná pro standardně používané interiérové dveře.
  • PLNÁ DTD DESKA – plná dřevotřísková deska zaručuje odolnost proti proražení, je pevná a stabilní, používá se především u speciálních dveří.
  • RÁMOVÁ KONSTRUKCE – tvoří ji masivní nosné vlysy, které v kombinaci s masivní či skleněnou výplní a precizním řemeslným zpracováním vytvoří dokonalé dveře.
  • VLYSOVÁ KONSTRUKCE – konstrukce je tvořena jednotlivými vlysy, samostatnými nebo spojenými v částečný rám až po uzavřený rám. Výplň dveří plní nosnou funkci.
  • MASIVNÍ VÝPLŇ – výplň je tvořena laťovkou, což je konstrukční deska z masivního dřeva.
  • TVRZENÁ PUR DESKA – určená pro speciální dveře do mokra.
  • VOŠTINA – je vytvořena ze speciálně tvrzeného papíru poskládaného do tvaru včelích pláství, dveře jsou určeny pro nízké namáhání.